MILÁ SLOVA MÝCH KLIENTŮ

MILÁ SLOVA MÝCH KLIENTŮ

 • Petra N.

  Naprosto úžasná a profesionální Fotografka s velkým F. To, co dokáže vykouzlit, je vážně neuvěřitelné. Nechali jsme se od ní fotit už několikrát a pokaždé to předčilo moje očekávání o milion procent. Když i já se sama sobě na fotkách líbím, tak to už je co říct. Tahle kouzelnice dokáže, že i naše rodina se 3 malými dětmi nakonec vypadá jako z reklamy na štěstí a spokojenost. Pokud někdo chcete kvalitní práci a zároveň velmi příjemné prostředí a neuvěřitelně milou, chápající, trpělivou, empatickou a navíc usměvavou fotografku, tak vřele doporučuji 💙

  Petra N.
 • Iveta P.

  Zuzka je prostě jednička! Na naší svatbě odvedla skvělou práci a díky ní máme krásné vzpomínky zachycené na nadherných fotografiích. Děkujeme!

  Iveta P.
 • Aneta B.

  Focení super, všem doporučuji. Bezvadná spolupráce

  Aneta B.
 • Karolina Z.

  Určitě plný počet hvězd! Fotografka Zuzka je profík, byla jsem u ní na těhotenském focení, venku v parku, které dopadlo naprosto famózně! Podzimní barvy, uvolněná nálada. Zkrátka se fotilo jedna báseň, a to i s mým 3letým neposedným synem. Na Vánoce jsme měli dalši focení, už kombinace Newborn a vánoční rodinné foto a máme jednoduše řečeno úžasnou vzpomínku!! Na svatební focení je moje jasná volba!

  Karolina Z.
 • Kaudia T.

  Fotenie bolo super, veľmi som si ho užila. Fotografka veľmi šikovná môžem jednoznačne doporučiť. Fotenie prebiehalo s vlčiakom v lese v Prahe. Páčilo sa mi, že sme sa s fotografkou navzájom doplňovali a zhodli a obe sme do toho vniesli nejaký nápad ako by to relatívne malo byť alebo ako sme to cítili aby to bolo perfektné. Výsledný efekt fotografii sa mi nesmierne páčil.

  Kaudia T.
 • Eva J

  Jen tak recenze nepíšu, ale tady udělám výjimku. Byla jsem u paní fotografky poprvé teď na vánočním focení (na doporučení mé kolegyně) a musím říct, že to bylo naprosto skvělé. Paní fotografka je neuvěřitelně sympatická, udělala nám nejdřív skvělé kafíčko a naprosto nám uklidnila dcerku, která moc focení nemá ráda. V jejím ateliéru jsme našli všechno, co jsme potřebovali. Měla krásně ozdobený stromeček a udělala nám krásnou vánoční atmosféru. Focení probíhalo velmi příjemně, říkala nám, co máme dělat (což pro mého muže bylo nej - ten totiž nikdy neví, jak si sednout nebo stoupnout...). Během focení jsme si hezky popovídaly. Peníze nechtěla dopředu, ale až poté, co fotky udělá a pošle.
  Fotografie nám poslala asi o 8 dní později a když jsem je otevřela, zůstala jsem naprosto v šoku, jak moc hezké fotky vznikly. Moje dcera tam vypadala jako filmová hvězda, přitom byla opravdu protivná. Hlavně na začátku. A já jsem se sama sobě opravdu líbila. Paní fotografka tedy udělala svou práci přesně tak, jak jsem si snad ani nepředstavovala. Je to fakt profík. A jsem strašně ráda, že jsem jí poznala. Rovnou jsme se dohodly na jarním narozeninovém focení.
  Na mou žádost a prosbu mi dokonce jednu fotku vytvořila s animací, kde byla oblíbená Disney postava mé dcery.
  Za mě tedy obrovský palec nahoru a velké díky! Takové lidi se v dnešním světě jen tak nevidí. A jelikož moje dcera chce zpátky, tak vím, že jí paní fotografka rovněž sedla.
  Takže opravdu, ale opravdu VŘELE doporučuji.

  Eva J
 • Jindřiška Ž.

  Byla jsem u paní Michalové na vánočním focení s dětmi a byla jsem moc spokojená. co se týče focení, fotek i toho, jak se k dětem chovala. Určitě doporučuji.

  Jindřiška Ž.
 • Lenka M.

  Velmi příjemné focení, paní fotografka Vás dostane do uvolněné nálady, což považuji pro focení jako stěžejní... Za chvíli nevíte, že se fotíte. Ocenila jsem to především při venkovním párovém focení s mým partnerem, který se hodně nerad fotí. V ateliéru jsem se pak cítila jako modelka a musím říct, že i přes to, že nemám ráda focení uvnitř, tak tady jsem při sledování profi vybavenosti, spousty roztomilých drobností a kochání se úžasnými vůněmi opět zapomněla, že se vlastně fotím... Opravdu top vymazlený prostor! Navíc jsem ocenila i to, že ateliér není např. v centru Prahy a odpadá problém s parkováním a dopravou při odpolední špičce, ale přitom je ve velmi dobře dostupné lokalitě pražských Štěrbohol poblíž sjezdu z pražského okruhu. Takže dávám 5* a doporučuji všem, kteří chtějí krásné fotky v pohodové atmosféře.
  P.S. Těším se na naše svatební focení.

  Lenka M.
 • Kristýna H.

  „Zuzka je moc šikovná fotografka. Fotky jsou nádherný! Oceňuji profesionální přístup a nápady. Mohu jen doporučit!“

  Kristýna H.
 • Veronika V.

  „Doporučuji! Zuzka mě absolutně dostala svým pohledem na situace! Má dobré oko, což je pro fotografa zásadní. Spolupráce s ní je skvělá, protože je jako člověk velmi vstřícná, vřelá a spolehlivá.“

  Veronika V.
 • Renata B.

  „Mám krásné těhu fotky, mám úžasné fotečky miminka a už se moc těším na Vánoční fotečky!!! Moc doporučuji!“

  Renata B.
 • Dáša G.

  „Můžu jen doporučit, ochotná, milá, máme krásný fotečky a už se těším na fotky ze svatby kterou nám také nafotí.“

  Dáša G.